19 października 2025

Z domku na Sępią Górę i z powrotem

 Sobotni spacer z dziećmi wedle ich życzenia zaplanowaliśmy na kilkanaście kilometrów. Wyszła piętnastokilometrowa pętelka i cztery godziny marszu z dwiema przerwami  na kawę i przystankiem na Sępiej Górze. Sobota, piękna pogoda i kilkoro spotkanych ludzi na szaku.🤗 









💚



5 komentarzy:

Górniczym szlakiem

  Często na blogu zachwalam uroki Grzbietu Kamienickiego. Bezludne ścieżki, nieopisane i mało popularne trasy rowerowe, którymi można dotrze...