14 grudnia 2025

Płynnie i potoczyście

 Niedzielny spacerek w grudniowe popołudnie wzdłuż cieków północnych skłonów Kamienickiego Grzbietu. Było tak, jak w tytule 🤗













Nie sposób było ominąć Tłoczynę, gołoborze i Jelenie Skały. W późnojesiennej odsłonie chyba najpiękniejsze.









💚💚💚

          ,,Mija młodość jak woda
            Czoło chmurzy się częściej,
            A tu nagle pogoda
            Taka dobra pogoda na szczęście...''

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Górniczym szlakiem

  Często na blogu zachwalam uroki Grzbietu Kamienickiego. Bezludne ścieżki, nieopisane i mało popularne trasy rowerowe, którymi można dotrze...