Niedzielny spacerek w grudniowe popołudnie wzdłuż cieków północnych skłonów Kamienickiego Grzbietu. Było tak, jak w tytule 🤗
💚💚💚
Czoło chmurzy się częściej,
A tu nagle pogoda
Taka dobra pogoda na szczęście...''
Niedzielny spacerek w grudniowe popołudnie wzdłuż cieków północnych skłonów Kamienickiego Grzbietu. Było tak, jak w tytule 🤗
Często na blogu zachwalam uroki Grzbietu Kamienickiego. Bezludne ścieżki, nieopisane i mało popularne trasy rowerowe, którymi można dotrze...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz